Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 7 sierpnia 2015 
    

Samsung dostarczy panele AMOLED dla Huawei


Autor: Giray | 06:34
Według koreańskich źródeł Samsung chce zdywersyfikować swoich odbiorców wykorzystujących produkowane przez niego wyświetlacze. Jednym z nowych klientów Koreańczyków może stać się Huawei, jeden z największych producentów smartfonów w Chinach. Do tej pory większość wyprodukowanych paneli AMOLED Samsung wykorzystywał do produkcji własnych urządzeń, co z kolei oznacza, że dochody z produkcji wyświetlaczy częściowo były zależne od wyników biznesu mobilnego Samsunga. Jak na razie Huawei otrzymał próbki paneli od Samsunga, a większe dostawy spodziewane są już w najbliższych miesiącach.

Dodajmy, że Samsung od jakiegoś czasu produkuje ekrany dotykowe na potrzeby chińskich producentów, takich jak OPPO i Vivo. Partnerstwo z Huawei będzie jednak bardziej znaczące, głównie dlatego dlatego, że jest to trzeci największy producent smartfonów na świecie. Według pojawiających się pogłosek, 5,7-calowy wyświetlacz AMOLED Samsunga o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli znajdzie zastosowanie w smartfonie Huawei Nexus.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.