Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Sobota 22 sierpnia 2015 
    

Aktualizacja Android Wear wspiera Wi-Fi w LG Watch R


Autor: Redakcja | 09:20
(6)
Dzięki najnowszej aktualizacji systemu Android Wear pierwszy smartwatch LG z okrągłą tarczą G Watch R, otrzyma funkcję połączenia przez Wi-Fi. Jego użytkownicy będą mogli otrzymywać powiadomienia oraz inne przydatne informacje bezpośrednio na urządzenie noszone na ręku bez konieczności korzystania z połączenia Bluetooth. W ciągu kolejnych kilku dni, kiedy zostanie udostępniona aktualizacja aplikacji poprzez FOTA (Firmware Over-the-Air), zegarki LG G Watch, G Watch R oraz urządzenia z serii Watch Urbane staną się jeszcze bardziej wszechstronne. LG wprowadziła na rynek trzy oddzielne urządzenia z systemem Android Wear.

Poza funkcją Wi-Fi, w którą wyposażony został zegarek G Watch R, we wszystkich trzech urządzeniach LG dostępna będzie opcja interaktywnych tarczy, które użytkownicy będą mogli pobrać z Google Play. Interaktywne tarcze zapewniają możliwość wyświetlenia dodatkowych informacji poprzez dotknięcie określonych obszarów na wyświetlaczu.

Dzięki najnowszej aktualizacji, urządzenia LG z systemem Android Wear będą mogły dodatkowo obsługiwać wybrane aplikacje, umożliwiając na przykład wyświetlanie czterodniowej prognozy pogody czy korzystanie z funkcji tłumacza w kilku językach obcych bezpośrednio na tarczy zegarka. Oznacza to, że wszyscy aktywni i zapracowani użytkownicy nie będą musieli już za każdym razem sięgać i uruchamiać telefon, dzięki czemu zyskują wygodę i oszczędzają swój czas.

Aktualizacja będzie dostępna w Polsce w ciągu najbliższych dni i tygodni od momentu rozpoczęcia wysyłki przez FOTA. Dodatkowe informacje o najważniejszych funkcjach są dostępne na oficjalnym blogu Google Android Wear pod adresem http://officialandroid.blogspot.com.



 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. to my podziekujemy (autor: Mario2k | data: 22/08/15 | godz.: 18:09)
  Pewnie z wi-fi czas pracy na bateri 3 godziny :)
  potem pytac przechodniow ktora godzina


 2. Co za bzdury (autor: Pet | data: 23/08/15 | godz.: 00:30)
  Najlepiej jak zwykle wiedzą ci co nigdy na ręku nie mieli :(
  Nie zauważyłem zwiększonego zużycia baterii z wi-fi a mam od 3 dni to update. Ten zegarek wytrzymuje spokojnie 2 doby z włączonym cały czas ekranem. Jeszcze nigdy nie miałem sytuacji, że bateria się rozładowała a noszę go od stycznia.


 3. @2 2 doby, wow :)) (autor: raczek70 | data: 23/08/15 | godz.: 09:36)
  ...

 4. Pet (autor: Mario2k | data: 23/08/15 | godz.: 10:41)
  Taka lipe to Gimbusom pociskaj
  z wi-fi on ten smartwatch nie ma prawa wytrzymac wiecej niz 12h ludzie na forach pisza ze sa szczesliwi jak im wytrzymuje 2,5 dnia przy znikomym uzywaniu

  To jeszcze nei czas na smartwatche , jak beda trzymac baterie 4-5 dni to bedzie to


 5. Piszą na forach (autor: Pet | data: 24/08/15 | godz.: 00:15)
  No właśnie najwięcej piszą tacy jak ty, co nigdy na oczy nie widzieli. Wi-Fi włącza się w sytuacji jak zgubi zasięg po bluetooth co się zdarza na bardzo krótkie chwile w praktyce. Spróbowałem na dłużej w biurze ale nie zauważyłem większego zużycia baterii. Pewnie moc nadajnika jest niska. No i można to po prostu wyłączyć. Oczywiście przy kopaniu bitcoinów to pewnie nawet godziny nie wytrzyma ale moje normalne używanie starcza na 2 doby(maile, tarcza, która cały czas się świeci, robienie notatek głosowych, zapalanie/gaszenie świateł w domu, rozkłady jazdy, sprawdzanie pogody). W tej chwili po całym dniu bateria jest na 70% a trochę się bawiłem nową tarczą. Jutro jak wstanę rano to będzie niewiele mniej bo zegarek kiedy dłuższy czas się go nie rusza usypia się jeszcze bardziej.
  I tak ładuje się to każdej nocy bo przecież pod prysznic czy do spania się zdejmuje a czas pełnego ładowania to w/g instrukcji 40min. W każdym razie ładuje się bardzo szybko.

  Z ciekawości - po co ci trzymać na ręku zegarek 5 dni?


 6. PS są takie co trzymają dłużej (autor: Pet | data: 24/08/15 | godz.: 00:19)
  Pebble chyba działa tydzień na jednym ładowaniu.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.