Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 2 września 2015 
    

iPad Pro ukaże się w październiku


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 15:08
Dostawy podzespołów do produkcji iPada Pro z wyświetlaczem 12,9 cala rozpoczną się w tym miesiącu. Na ten fakt zwrócił uwagę serwis AppleInsider powołując się na nowy raport JP Morgan przeznaczony dla inwestorów.
Według analityków JP Morgan, przed końcem roku partnerzy firmy Apple będą produkować miesięcznie około miliona egzemplarzy iPada Pro. Nowy tablet dostanie panel dotykowy w formacie GFF, na który złożono już zamówienia w Nitto Denko, w firmie, która dostarcza niektóre z podzespołów do aktualnie produkowanych modeli iPada. Z kolei podświetlenie LED ma dostarczyć Nissha Printing and Radiant.

Poinformowano też, że iPad Pro zostanie oficjalnie zaprezentowany w październiku 2015 r. Jak już wspomniano będzie on posiadać 12,9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2048x2732 pikseli i dedykowaną wersję iOS 9 z rozszerzoną klawiaturą wirtualną. Kupujący dostaną bezpłatnie rysik z technologią Bluetooth.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.