Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Sobota 5 września 2015 
    

Acer zaprezentował na IFA 2015 swój nowy nettop o budowie modularnej


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 17:39
Tajwański Acer zabłysnął na odbywających się w Berlinie targach IFA 2015 pokazując swojego najnowszego nettopa. Jego wyjątkową cechą jest modularność, składa się on bowiem z segmentów ustawianych jeden na drugim. Nosi on nazwę Revo Build M1-601, a koncepcja jego budowy pozwala łatwo zainstalować nowe moduły rozszerzeń zwiększając funkcjonalność urządzenia oraz zwiększając jego wydajność.
Obudowa ma rozmiar 125x125 mm. Moduł podstawowy jest wyposażony w procesor Celeron lub Pentium i pamięć masową 32 GB. Dodatkowy dysk twardy jest już pomyślany jako kolejny moduł. Komunikacja między modułami jest realizowana przy pomocy specjalnego ujednoliconego złącza. Moduły są mocowane do siebie przy pomocy silnych magnesów.

Oprócz dysku twardego do "wieży" Revo Build można dodać moduł dźwiękowy z obsługą asystenta Cortana, który został wprowadzony wraz z Windows 10. czy też moduł z urządzeniem do bezprzewodowego ładowania z wbudowanym akumulatorem do zasilania awaryjnego. Nie wiadomo nic natomiast o możliwości zainstalowania innego układu graficznego.
W Europie Revo Build będziemy mogli kupić już w przyszłym miesiącu w sugerowanej cenie 199 euro za moduł podstawowy.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.