Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 14 września 2015 
    

Wyciekły dane prototypu Samsunga Galaxy S7 SoC Snapdragon 820


Autor: Giray | źródło: nvworld.ru | 07:30
Niedawno w benchmarku Geekbench odkryto dane smartfona Samsunga o nazwie kodowej LTE-Lucky, który wykorzystuje jeszcze niezapowiedziany SoC Exynos 8890 z 8 rdzeniami, taktowanymi zegarem 1,4 GHz. Pomimo niezbyt poważnie wyglądającej częstotliwości taktowania, smartfon osiągnął imponujące wyniki, zarówno w jednowątkowych jak i w wielowątkowych testach Geekbench. To sugeruje, że pod nazwą Lucky-LTE ukrywa się Samsung Galaxy S7. Co zresztą się potwierdziło. Podobne wpisy znaleziono również w benchmarku AnTuTu, tyle, że oprócz identycznej nazwy smartfona inna była jego konfiguracja. Tym razem było to urządzenie ze Snapdragonem 820 i GPU Adreno 530. Posiada ono 4 GB pamięci RAM i pracuje pod kontrolą Androida 5.1.1 Lollipop. Smartfon posiada 5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560x1440 pikseli, 16 megapikselową kamerę tylną i 5-megapikselową przednią.

Pamięć masowa to z kolei 64GB. Prawdopodobnie powstanie kilka odmian tego smartfona i w benchmarku jest wymieniona tylko jedna z nich.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.