Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 15 września 2015 
    

Google uruchomił usługę płatniczą Android Pay


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 07:23
W zeszłym tygodniu Google uruchomił nową usługę płatności Android Pay. Ma być to prosty i bezpieczny sposób płacenia za pomocą smartfona z systemem Android w ponad milionie punktów w Stanach Zjednoczonych. Usługa Android Pay nie jest powiązana wyłącznie ze smartfonami, może być używana w formie kart kredytowych czy upominkowych, lojalnościowych oraz różnych ofert specjalnych. Google obiecuje wzbogacić swoją nową usługę o więcej funkcji.

Android Pay działa na wszystkich urządzeń mobilnych z Androidem 4.4 KitKat i wyższych, które wspierają technologię NFC. Obecnie usługa wykorzystuje karty kredytowe i debetowe czterech głównych systemów płatności: American Express, Discover, MasterCard i Visa. Karty te są wydawane przez wiele popularnych banków amerykańskich i związków kredytowych, a także banki na całym świecie, co na pewno przyczyni się do rozpowszechnienia Android Pay.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.