Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 16 września 2015 
    

Samsung otrzymał jeszcze jeden patent na smartfon ze składanym ekranem


Autor: Giray | 07:54
Południowokoreański Samsung posiada wiele patentów związanych z elastycznymi ekranami i urządzeniami ze składanymi wyświetlaczami. Liczba tych patentów nadal rośnie.
Według niedawnej informacji serwisu SamMobile, Samsung otrzymał nowy patent na urządzenie, które jest wyposażone w elastyczny wyświetlacz OLED, mający możliwość założenia. Wniosek patentowy został złożony w lutym tego roku. Jego szczegóły oraz choćby przybliżona data premiery rynkowej nie została ujawniona, jednak świadczy to o zainteresowaniu Samsunga tego rodzaju urządzeniami

Interesujący jest też fakt pojawienia się kilka miesięcy temu pogłosek o Project Valley. Prawdopodobnie pod tym kryptonimem kryje się pierwszy smartfon Samsunga ze składanym ekranem, którego prezentacja ma mieć miejsce w przyszłym roku. Jest to szybkie tempo, gdyż Samsung pokazał pierwszy na świecie działający ekran elastyczny na targach CES 2014.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.