Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 17 września 2015 
    

Microsoft Edge ujrzymy na Xbox One


Autor: Giray | źródło: nvworld.ru | 07:56
(1)
Zespół programistów Microsoft Edge Development Team po raz kolejny zwrócił uwagę społeczności swoimi odpowiedziami na pytania użytkowników na Twitterze. Wyjątkowo interesujące okazały się informacje dotyczące nowej przeglądarki, mającej pojawić się na konsoli Xbox One. Zasadnicze pytanie zostało jednak przez pracowników Microsoftu zignorowane. Dotyczyło ono tego, ile cech wspólnych będzie miała nowa przeglądarka internetowa Microsoftu z wersją, którą znamy z Windows 10. Nie udzielono także żadnych informacji na temat terminu pojawienia się tej przeglądarki na konsoli.

Najprawdopodobniej jednak pojawi się ona wraz z wersją preview Windows 10 przeznaczonego dla Xbox One. Swoją drogą konsola Microsoftu ma niebawem otrzymać możliwość obsługi myszki komputerowej, co powinno znacznie ułatwić pracę z Internetem.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. mi ta nowa przegladarka (autor: Kosiarz | data: 17/09/15 | godz.: 09:54)
    Bardzo przypadla do gustu, zwlaszcza 'smartfonowa' opcja share. Niestety nie bede jej uzywac do pojawienia sie adblocka...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.