Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 18 września 2015 
    

Pierwsze zdjęcia androidowego smartfona BlackBerry


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 07:50
(1)
Na stronie Android Authority pojawiły się przed paroma dniami zdjęcia smartfonu BlackBerry Venice, oczywiście zdjęcia przedpremierowe, gdyż premiera tego urządzenia ma się odbyć w listopadzie tego roku. Ma to być pierwszy smartfon kanadyjskiego producenta z systemem Android. BlackBerry Venice ma postać slidera z wysuwaną klawiaturą QWERTY, wyposażonego w duży ekran dotykowy z zaokrąglonymi bocznymi krawędziami, dającymi efekt tak zwanego 2.5D. Tylny aparat posiada podwójną lampę błyskową LED i jest sterowany za pomocą ekranowych przycisków nawigacyjnych, które są typowe dla wielu urządzeń z systemem Android.

Według innych informacji BlackBerry Venice jest oparty na SoC Snapdragon 808 z sześcioma rdzeniami, 3 GB pamięci RAM i 18-megapikselową kamerą główną. W listopadzie będzie on do kupienia w Stanach Zjednoczonych, gdzie ma trafić do oferty wszystkich głównych operatorów komórkowych.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Fajny smartfonik (autor: KamieniKupa | data: 18/09/15 | godz.: 17:44)
    Jeszcze akumulator 3k+ i znośna cena, to bym brał.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.