Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 18 września 2015 
    

Wyprzedaż tabletów Microsoft Surface Pro 3


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 07:55
Niedawna premiera iPada Pro wymusiła na Microsofcie modernizację własnego tabletu, którego nowa wersja ma zostać zaprezentowana na początku października. W oczekiwaniu na premierę Surface Pro 4 Microsoft dość mocno obniżył ceny dotychczasowego modelu swojego tabletu w sklepie internetowym. Czy to wpłynie na popularność Surface Pro 3 śmiem wątpić, niemniej jednak oferowane zniżki są dość pokaźne. W zależności od modelu rabat wynosi od 150 do 200$. Dla przykładu wersja z Core i3 i 4GB RAM oraz 64 GB pamięci półprzewodnikowej będzie teraz kosztować 649$. Poprzednia cena to 799$. Z kolei wersja z Core i7 i 8 gigabajtów pamięci RAM oraz 256 GB pamięci półprzewodnikowej będzie kosztować 1.349$ zamiast 1549 $.

Pamiętajmy przy tym, że dodatkowa klawiatura nie jest wliczona w cenę. Nie zmieniła się za to cena tabletów Surface bez przyrostka "Pro" w nazwie. Wszystko wskazuje na to, że Microsoft przygotowuje się do wprowadzenia nowego modelu Surface Pro, obniżając cenę poprzedniej generacji tabletów.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.