Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 23 września 2015 
    

Rewolucyjny sposób na poszukiwanie ofert komórkowych?


Autor: Artykuł reklamowy | 19:38
(3)
W ostatnim czasie wystartował serwis komorkomat.pl. Jest to bezpłatna porównywarka usług komórkowych, dzięki której - w zamierzeniach jej twórców - możemy szybciej i łatwiej odnaleźć najlepszą ofertę. Możemy porównywać umowy na abonament, mixy i na firmę lub oferty prepaid, a więc bez długoterminowej umowy.

Jak to działa?

Dzięki porównywarce mamy możliwość przeanalizowania wstępnie interesujących nas ofert. Mamy możliwość ich filtrowania poprzez zakres cenowy i zakresowy (ilość darmowych minut, SMS’ów i Internetu). Porównanie ofert GSM na komorkomat.pl jest całkowicie bezpłatne i bardzo przyjemne - w ciągu kilku chwil jesteśmy w stanie sprawdzić która oferta jest dla nas najkorzystniejsza.

Abonament czy na kartę? Teraz koniec z tym dylematem!

Wielu z nas miało ten problem - wybrać ofertę na abonament, czy na kartę bez długoterminowej umowy. Która jest dla nas optymalna? Również i w tym przypadku może nam pomóc Komórkomat. Jeszcze nigdy szczegółowe sprawdzenie ofert nie tylko na abonament i na kartę, ale też mixa nie było takie łatwe. Wystarczy porównać ranking ofert na kartę na komorkomat.pl z topowymi ofertami abonamentu by przekonać się, które są dla nas korzystniejsze. Dlaczego warto to zrobić w porównywarce, a nie na stronie poszczególnych operatorów? Dla wygody - nie musimy przeklikać kilku stron, mecząc się dodatkowo z flashem i reklamami. W Komórkomacie za pomocą kilku ruchów jesteśmy w stanie wyeliminować nieatrakcyjne dla nas oferty, by skupić się tylko na kilku naprawdę dla nas interesujących. To bardzo ważne, bo przecież każdy z nas ma inne potrzeby.

Teoria a praktyka

Tyle w teorii, natomiast jak będzie w praktyce? Czy rzeczywiście będzie to udany projekt, jak przewidują jej twórcy? Zapewne czas pokaże, natomiast sam koncept wydaje się być sensowny. Ostatecznie rynek zweryfikuje, czy tego typu porównywarki GSM mają w Polsce sens.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. do luftu (autor: Pandorex | data: 25/09/15 | godz.: 12:12)
  nie podał mi Virgin i Vectone, widać tylko podaje tych co im opłacili wyszukiwanie, tak tendencyjną wersję to nich sobie wsadzą

 2. bleeeeeee (autor: henrix343 | data: 28/09/15 | godz.: 02:04)
  reklama wali drzwiami i oknami - np heyach ani slowa, ze internet tylko na telefon (nie mozesz np w kawiarni skorzystac z notebooka polaczonego przez telefon)

  brak ofert od wszystkich firm... pomysl ciekawey ale musze jeszcze troche poprawcowac - np podawac, ze jest lejek po przekroczeniu X GB itp.


 3. Komorkomat.pl odpowiada (autor: DamianLutowski | data: 29/09/15 | godz.: 10:47)
  Witaj Pandorex i henrix343,

  Oferty Virgin znajdują się w zakładce "na kartę" z racji tego, że nie są to oferty ze zobowiązaniem czasowym. Operatora Vectone faktycznie nie mamy w ofercie ale nadrobimy zaległości, gdyż chcemy być rzetelną porównywarką skupiającą oferty wszystkich operaotrów.

  @henrix343 - dla jasności, nikogo nie reklamujemy, nie utrzymujemy relacji z operatorami, to czy jakaś oferta ma lejek po przekroczeniu X liczby GB znajduje się w zakładce: "szczegóły oferty" lub "szczegóły pakietów"

  Pozdrawiam,
  Damian Lutowski
  Komorkomat.pl


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.