Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 25 września 2015 
    

Smartfony ze składanymi wyświetlaczami będzie produkować nie tylko Samsung


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 06:38
(2)
Powszechna opinia, że najaktywniejszym zwolennikiem idei stworzenia smartfona z składanym ekranem jest Samsung, który nie tylko produkuje elastyczne ekrany i nawet używa ich w dość ograniczonym zakresie w urządzeniach serii Edge, ale też sukcesywnie patentuje różne warianty ich wykorzystania. Według koreańskiego serwisu ET News, LG Display też przygotowuje się do rozpoczęcia masowej produkcji elastycznych ekranów nowej generacji. Powodem rozszerzenia produkcji jest według LG zainteresowanie giętkimi ekranami producentów urządzeń mobilnych. Na ile jest to zgodne z prawdą przekonamy się na przyszłorocznych targach CES, gdyż według LG powinny być one miejscem debiutu kilku smartfonów wykorzystujących elastyczny ekran.

Według prognoz ekspertów, przyszły rok ma być rokiem ekspansji smartfonów z elastycznym wyświetlaczem. Do końca 2016 roku 24,4% wszystkich sprzedanych urządzeń ma posiadać taki ekran, a z kolei do 2020 roku co drugi smartfon ma być wyposażony w elastyczny wyświetlacz. Elastyczne ekrany produkcji LG mają wytrzymywać, według koreańskich źródeł, powyżej 100 tysięcy cykli zginania i otwierania.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Celowe postarzanie produktów ma się bardzo dobrze.... (autor: scooter | data: 25/09/15 | godz.: 08:47)
    Czyli telefony będą żyły max 3 lata ;)

  2. u mnie (autor: piwo1 | data: 25/09/15 | godz.: 13:48)
    zyja zazwyczaj pare tygodni zanim sie polamia. 3 lata bo bylby sukces. mam nadzieje ze te ekrany beda sie skaldac do siebie ekranami a nie na zewnatrz. po zlozeniu telefon ma byc odporny na uderzenia i porysowania.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.