Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 29 września 2015 
    

Mechniczna klawiatura Logitech G410 Atlas Spectrum Tenkeyless


Autor: DYD | 21:23
(3)
Firma Logitech zapowiedziała dziś nową, lekką klawiaturę Logitech G410 Atlas Spectrum Tenkeyless, opartą na mechanicznych przełącznikach Romer-G. Klawiatura oferuje graczom zwiększoną trwałość, podświetlenie RGB i kompaktowy design bez klawiszy numerycznych. G410 jest również kompatybilna z aplikacją Logitech G Arx Control, która wyświetla szereg informacji z gry na mobilnym urządzeniu gracza. Logitech G410 Atlas Spectrum została wyposażona w unikatowe mechaniczne przełączniki Romer-G, które wedle zapowiedzi producenta rejestrują naciśnięcie klawiszy do 25 procent szybciej niż konkurencja.

Wysokość aktywacji przełączników Romer-G wynosi zaledwie 1,5 mm, dzięki czemu szybciej rejestrują polecenia gracza, co zapewnia mu przewagę w rozgrywkach, w których liczy się każda milisekunda. G410 Atlas Spectrum oferuje trwałość do 70 milionów naciśnięć klawiszy.

Klawiatura Logitech G410 Atlas Spectrum zawiera wszystkie kluczowe dla graczy klawisze i można ją łatwo zabrać ze sobą na turniej lub do domu przyjaciela. Logitech G410 nie posiada klawiatury numerycznej i klawiszy makro, dzięki czemu gracz zyskuje dodatkową przestrzeń dla ruchów myszką. Ponadto, dzięki kompaktowej konstrukcji użytkownik może trzymać ręce bliżej siebie, co poprawia komfort grania i jest szczególnie ważne dla graczy preferujących niskie ustawienia DPI.

Podświetlenie ułatwia znalezienie odpowiednich klawiszy podczas grania oraz przy słabym oświetleniu. Za pomocą oprogramowania Logitech Gaming Software użytkownik może dostosować oświetlenie nawet każdego klawisza osobno, mając do wyboru paletę 16,8 mln kolorów. Dzięki oprogramowaniu można synchronizować wzorce oświetlenia wszystkich urządzeń Logitech G, wyróżnić kolorem klawisze, zmienić barwy, aby dopasować konfigurację do swoich potrzeb, lub zapisać własne profile gry. Można również kontrolować jasność, aby stworzyć oświetlenie idealnie dopasowane do otoczenia. Logitech G410 Atlas Spectrum zapewnia równomierne podświetlenie wszystkich klawiszy, dzięki czemu klawiatura ma przejrzysty, czytelny wygląd.

Logitech Arx Control to darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemami iOS lub Android, która umożliwia wyświetlanie, między innymi, informacji z gry i kluczowych statystyk systemowych. Klawiatura Logitech G410 Atlas Spectrum jest wyposażona w stację dokującą Arx Control – wygodny stojak dla smartfona lub tabletu, który podczas korzystania z aplikacji można wyjąć i umieścić w dowolnym miejscu na biurku.

Klawiatura Logitech G410 Atlas Spectrum będzie dostępna w Polsce 15 października br. Sugerowana cena detaliczna wynosi 649 złotych.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. ... (autor: radonix | data: 30/09/15 | godz.: 12:51)
  Z taką drogą/fajną klawiaturą jest jeden mały problem: zakup takiego urządzenia musi być mocno przemyślany i ażeby go dokonać, to musielibyśmy mieć go gdzie ''pomacać'', ażeby sfinalizować zakup (bo nie wierzę, że są desperaci, których stać na zakup takiej klawiatury ''w ciemno'').

  Ile obecnie mamy miejsc w Polsce, gdzie możemy dotknąć tej klawiatury?


 2. @Up (autor: loccothan | data: 1/10/15 | godz.: 10:21)
  Każdy ma inne preferencje jeśli chodzi o skok, czas reakcji, siłę nacisku itp.
  W sumie trzeba "pomacać" a najlepiej w coś popykać ;-)


 3. nie pisze nic o uzytych przelacznikach (autor: Kosiarz | data: 1/10/15 | godz.: 16:58)
  o ile mamy do czynienia z CherryMX to niezaleznie od producenta klawiatury klawisze beda sie zachowywac tak samo wiec macanie konkretnego modelu nie zmiania zbyt duzo jezeli wczesniej macalo sie inny z tymi samymi.

  ja mialem mozliwosc pobawic sie Logitechiem na MX Red i pozniej poczytalem o roznicach miedzy kolorami i ograniczylem wybor do Blue/Brown ostatecznie ze wzgledu na otoczenie (glosnosc) wzialem Browny upakowane do CM Storm XL. Ani razu nie mialem poczucia ze zle wybralem a od tamtego czasu mialem w rekach chyba wszystkie popularne CherryMX pod palcami.

  Wiadomo pewnie latwiej byloby skoczyc do sklepu, pomacac wszystkie i wybrac odpowiednia no ale jak sie nie ma co sie pragnie to sie gugla co popadnie :D


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.