Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 30 września 2015 
    

Laptopy hybrydowe oparte na Skylake trafią do sprzedaży w przyszłym kwartale


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 21:42
"Gołe" tablety bez klawiatury wygrywają z tradycyjnymi laptopami dzięki swojej poręczności, jednak ich użytkownicy skarżą się na utrudnione wprowadzanie danych oraz trudności z podłączaniem peryferiów. Dlatego też na popularności zyskują urządzenia hybrydowe, czyli będące połączeniem funkcjonalności laptopa z poręcznością tabletu. Niezbędną w niektórych sytuacjach klawiaturę można albo odpiąć albo też dzięki odpowiedniej konstrukcji zawiasów złożyć na drugą stronę ekranu.

Według prognoz serwisu DigiTimes, ten segment urządzeń mobilnych w nadchodzących miesiącach ma się intensywnie rozwijać, między innymi dlatego, że wielu producentów ma zamiar wypuścić na rynek nowe modele z procesorami Skylake.

Dzięki niedawnej obniżce cen tablety Microsoft Surface 3 i Surface Pro 3 mają do końca roku sprzedać się w ilości 4-5 mln sztuk. Dowiadujemy się też o planach ASUSTeKa odnośnie produkcji następców udanych Transformer Book Tx00 oraz Transformer Book Chi. W przyszłym miesiącu na miejscu T100 zobaczymy 100HA w cenie 279$. Sprzedaż tego rodzaju urządzeń hybrydowych stanowi około 20% ogólnej sprzedaży ASUSa w segmencie laptopów i tabletów. Tajwańska firma planuje na przyszły rok zwiększenie tego udziału.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.