Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 1 października 2015 
    

Samsung pracuje nad smartfonem Galaxy A9


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:00
(2)
Pogłoski o tym, że Samsung pracuje nad rozszerzeniem linii swoich smartfonów Galaxy A3, A5 i A7 krążą już od jakiegoś czasu. Jak twierdzi serwis SamMobile, niedługo powinniśmy zobaczyć kolejnego przedstawiciela tej serii, oznaczonego A9, co potwierdza niedawne zastrzeżenie przez Samsunga tej nazwy. Niestety jak to bywa w takich sytuacjach, nic nie wiadomo na temat parametrów i ceny tego urządzenia. Tym bardziej, że jego poprzednik, oznaczony A8 trafił do sprzedaży w sierpniu bieżącego roku.

Niezależne źródła podają też, że w najbliższych miesiącach Samsung ma wypuścić nowe wersje modeli Galaxy A3, A5 i A7, oczywiście razem z dedykowanymi akcesoriami, takimi jak folia ochronna na ekran czy charakterystyczne etui Wallet Case S.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. samsung? (autor: samsung | data: 3/10/15 | godz.: 11:17)
    juz chcialem pomyje na ta firme wylewac ale dalem sobie spokoj.
    jako byly uzytkownika SGS I, II i III podziwiam ta firme za upor w psuciu androida.


  2. Ja podziwiam ich coraz bardziej (autor: InsaneInMe | data: 5/10/15 | godz.: 08:51)
    ...za szybsze wypuszczenie flagowych modeli oraz takich gniotów jak ten powyżej. Wszystkie cechuje już brak innowacyjności i horendalne ceny. I moim zdaniem szkoda kopać leżąceg. Według mnie ich sprzęt to teraz jak Apple dla dla idiotów :-) aaa... Jeszcze mnie bawią komentarze do takich odrzutow na np. Mgsm - że super płynny itd. Jakim trzeba być debilem by kupić tel za ok. 800-1000 zł, który powinien być warty 400:) no nic szkoda się rozpisywać.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.