Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 1 października 2015 
    

TAG Heuer pokaże swoją odpowiedź na Apple Watch 9 listopada


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:03
(1)
TAG Heuer jest jednym z nielicznych producentów klasycznych zegarków, który wyraził zamiar produkcji bardziej "inteligentnej" wersji swoich produktów jeszcze w bieżącym roku. Skonstruowano go we współpracy z Intelem, który jest dostawcą SoC, i Google, który zapewnia system operacyjny Android Wear. Według plotek, pierwszy "inteligentny" zegarek TAG Heuer'a ma przypominać klasyczne produkty tej firmy, jednak będzie posiadać interaktywny wyświetlacz, a czas jego pracy nie przekroczy 40 godzin.

W tym tygodniu przedstawiciele TAG Heuer powiedzieli w wywiadzie dla CNBC, że "inteligentne" zegarki zostaną zaprezentowane w Nowym Jorku 9 listopada tego roku. Gadżet ma kosztować 1,800$. To właśnie duża sprzedaż Apple Watch przekonała TAG Heuer, że ich "inteligentne" zegarki mogą być sprzedawane za ponad 1500$.
TAG Heuer nie ma zamiaru ścigać się z Apple pod względem wielkości sprzedaży, bardziej szwajcarskiemu producentowi chodzi o zdobycie doświadczenia w tej branży. I zarobienie trochę kasy na nowej modzie.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Jestem gadzeciarzem. (autor: MacLeod | data: 2/10/15 | godz.: 20:20)
    Ale zegarki dzialajace 1 dzien to jeden z najbardziej poronionych pomyslow... Juz tak ciezko siegnac do kieszeni po telefon?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.