Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 8 października 2015 
    

Pogłoski o trzeciej wersji Samsunga S7


Autor: Giray | źródło: nvworld.ru | 22:14
Wiadomo już, że Samsung intensywnie pracuje nad swoim nowym SoC oznaczonym Exynos 8890 (rdzenie Mongoose), starając się wycisnąć z tego układu jak największą wydajność. Pierwszym urządzeniem wykorzystujących ten chipset ma być Samsung Galaxy S7, który ma pojawić się na początku przyszłego roku.

Z innych dostępnych informacji wynika, że testy przechodzą smartfony Samsunga oparte na układzie Snapdragon 820, mające być inną wersją Galaxy S7. Teraz z kolei pojawiły się pogłoski, że Samsung nie ma zamiaru ograniczać się do dwóch mutacji swojego nadchodzącego flagowca i ma zamiar wypuścić na rynek jeszcze jedną jego wersję. O ile wersja ze Snapdragonem 820 ma być przeznaczona na rynek USA i Chin, wersja z Exynos M1 z kolei trafi do mieszkańców Korei Południowej, Japonii i Europy, to trzecia wersja S7 z SoC Exynos 7422 ma być przeznaczona dla Indii. Ma też pojawić się następna generacja, tym razem S7 Edge, z zakrzywioną krawędzią ekranu, jednak w jej przypadku nie ma pewności co do zastosowanego chipsetu.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.