Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 9 października 2015 
    

Mieszkańcy USA i Kanady zapłacą mniej za PS4


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 20:45
(1)
Japończycy mogą kupić PlayStation 4 po niższej cenie już od początku tego miesiąca, zaś obniżka ceny konsoli Sony wzbudziła nadzieję na podobny krok także na innych rynkach. Tym bardziej, że w tym miesiącu zaczyna się przedświąteczny szał zakupów w USA i Kanadzie. Zaskoczeniem nie była więc piątkowa informacja, która pojawiła się na oficjalnym blogu Sony, że mieszkańcy Ameryki Północnej będą mogli kupić specjalne zestawy PlayStation 4 w cenie niższej o 30-50$.
Najmniej spadła cena zestawu z dyskiem twardym 1TB i grą Call of Duty: Black Ops III, bo o 30$. Inne zestawy kosztują mniej o 50$. W tym miesiącu będzie można kupić jeszcze zestaw z grą Uncharted: The Nathan Drake Collection, zaś dla Kanadyjczyków będzie to znakomita okazja, aby wejść w posiadanie konsoli w zestawie z grą NHL 2016. Inne zestawy PlayStation 4 pojawią się w listopadzie.

Dowiedzieliśmy się też o nabyciu przez Sony twórcy technologii rozpoznawania gestów przestrzennych SoftKinetic. Kwota transakcji nie została ujawniona. Zakup ma pozwolić Sony na dodanie nowych funkcjonalno do niedawno zaprezentowanych gogli Playstation VR, wcześniej znanych jako Project Morpheus. Rozpoznawanie ruchów rąk z wykorzystaniem kamer i lasera wbudowanych w gogle pozwoli graczowi na manipulowanie obiektami w przestrzeni wirtualnej. Ciekawa jest geneza tej technologii. Początkowo miała ona służyć w motoryzacji jako rozwiązanie umożliwiające obsługę konsoli środkowej auta bez używania przycisków i ekranu dotykowego. Z technologii tej korzysta nowe BMW serii 7, choć ilość rozpoznawanych gestów nie jest zbyt duża.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. W stanach (autor: VP11 | data: 12/10/15 | godz.: 15:14)
    wieksza promocja, chyba kiepsko sie sprzedaje.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.