Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 14 października 2015 
    

Pierwsza książka Candy Crush już 27 października


Autor: materiały partnera | 23:00
Marka Candy Crush Saga wzbogaci się o kolejny produkt sygnowany tym tytułem – książkę, a konkretnie kolorowankę. Niedługo po jej premierze na rynek ma trafić kolejna książka dotycząca produkcji King Digital Entertainment – przewodnik z poradami na temat rozgrywki w tą produkcję.

W grę, o której mowa, biorąc pod uwagę wszystkie platformy, dziennie gra blisko 100 milionów osób, wliczając słynny portal poki, mało jest więc prawdopodobne, byśmy z tym tytułem się nie zetknęli. Powinniśmy go przynajmniej kojarzyć, chociażby z Facebooka – z informacji o kolejnych osiągnięciach zdobytych przez osoby z naszego grona znajomych.


Właśnie od wersji facebookowej rozpoczęła się droga do sukcesu Candy Crush Saga. Spotęgowaniem tego sukcesu są wersje mobilne, bo gra świetnie sprawdza się jako zabijacz czasu. Tym bardziej prawdopodobne, że graliśmy w nią w środku komunikacji miejskiej albo przynajmniej byliśmy obserwatorem rozgrywki.


Candy Crush Saga mimo oczywistej casualowości wynikającej z czerpania modelu rozgrywki z Bejewelda, nie jest grą łatwą – zwłaszcza na setnych poziomach. Dlatego stworzenie oficjalnego przewodnika po grze, wyjaśniającego najlepsze techniki pomagające w osiągnięciu mistrzowskiej wprawy w każdym elemencie mechaniki może być strzałem w dziesiątkę ze strony twórców.


Jeżeli w King zapadła taka decyzja – możemy być nawet pewni jej trafności, gdyż ten zespół szczególnie dobrze wychodzi na skutkach swoich decyzji. Każdy z graczy Candy Crush przebywał wielokrotnie w trudnych momentach dla swojego dalszego postępu, co często wiązało się z frustracją. Gra w dodatku potrafi mocno wciągnąć – co nie może dziwić – więc nierozwiązany poziom może przekształcić się w naprawdę ważny dla nas problem. Całkiem możliwe, że w każdej sekundzie jest spora grupa osób, która z chęcią nabędzie taki poradnik.


Okazja do nabycia The Official Candy Crush Saga Top Tips Guide najwcześniej pojawi się 3 listopada, bo to wtedy ma mieć miejsce premiera jednej z dwóch książek zapowiedzianych przez Kinga. Kilka dni wcześniej, bo 27 października – więc jeszcze w tym miesiącu – ukaże się The Candy Crush Coloring Book, czyli wcześniej wspomniana kolorowanka. Ta propozycja jest z kolei skierowana do młodszych graczy, którzy stanowią lwią część użytkowników tej produkcji. Potwierdzają to statystyki, którymi na pewno była uwarunkowana decyzja o publikacji luźniejszej publikacji nawiązującej do Candy Crush Saga.


Do zakupu kolorowanki, zdecydowanie powinien zachęcać fakt, że za jej stworzenie dla Kinga będzie odpowiedzialna firma, która niebawem ma opublikować podobne książki dla uniwersum Marvel czy Gra o Tron. Zawartość z oczywistych względów nie została zaprezentowana, prócz wiadomej wiedzy, że będą tam kolorowanki, ale daje to niebagatelną nadzieję, że w pozycji tej znajdą coś dla siebie nie tylko najmłodsi – jeżeli zagrywamy się w Candy Crush Saga albo znamy kogoś kto posiada tą niezwykle przyjemną przypadłość, może to być dobry prezent.


Różnica między premierami obu książek o Candy Crush Saga wynosi więc zaledwie tydzień – przypomnijmy, kolorowanka ukazuje się 27 października, zaś poradnik 3 listopada. Gorąco zachęcamy do zakupu obu tytułów – jeśli jednak będziemy chcieli się upewnić, że dana pozycja na pewno spełni nasze oczekiwania, zapewne nie będą one zafoliowane, będziemy mogli więc spokojnie przejrzeć ich zawartość w sklepie.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.