Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 20 października 2015 
    

Samsunga Galaxy S7 kupimy w styczniu


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:38
(1)
Premiera kolejnego topowego smartfona Samsunga jest tuż za rogiem. Nowy Galaxy 7 ma zostać zaprezentowany już w styczniu przyszłego roku, czyli niecały rok po premierze swojego poprzednika, którym jest S6. Najprawdopodobniej Samsunga do tego skłonił niedawny debiut nowej generacji iPhone.

Według źródeł azjatyckich, Galaxy S7 pojawi się w dwóch wersjach: premium i sub-premium. Pierwsza wersja będzie oparta na nowym SoC Exynos, który będzie łączył procesor, GPU i modem w jednym układzie. Należy zauważyć, że prace nad tymi dwoma wersjami zakończono we wrześniu. Wcześniej mogliśmy się dowiedzieć, że Samsung Galaxy S7 ukaże się w trzech wersjach z różnymi SoC. Urządzenie posiadające Snapdragona 820 będzie oferowane w Stanach Zjednoczonych i w Chinach, wersja z Exynos 8899 ukaże się w Korei Południowej, Japonii i w Europie. Zaś specjalnie dla rynku indyjskiego Samsung wypuści tańszą wersję z SoC Exynos 7422. Charakterystyczną cechą nowego Galaxy ma być ekran dotykowy rozpoznający siłę nacisku.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. "Kupimy w styczniu" (autor: InsaneInMe | data: 22/10/15 | godz.: 13:16)
    Raczej bardziej sensownie brzmi "Będzie można kupić / nabyć w styczniu" bo inaczej to brzmi jak narzucanie... Swoją drogą ciekawe jaki on będzie mieć spadek sprzedaży :-)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.