Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 27 października 2015 
    

Pierwsza partia platformy rzeczywistości wirtualnej OSVR wyprzedana w kilka godzin


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:06
(3)
Znany z produkcji akcesoriów do komputerów Razer poinformował o pracach nad platformą rzeczywistości wirtualnej, czyli gogli i pakietu SDK, o nazwie OSVR w styczniu tego roku. Później firma Leap Motion dołożyła do tego urządzenia czujnik ruchu, oferowany obecnie jako opcja. Od tej pory o tym rozwiązaniu Razera nie pojawiały się żadne informacje, aż przed kilkoma dniami firma zaczęła oferować Development Kit z goglami OSVR Hacker (v.1.3) w przedsprzedaży. Co ciekawe, nie była to oferta przeznaczona wyłącznie dla twórców gier i innego oprogramowania, ale również dla szerokiej rzeszy zwykłych użytkowników.

Ponad 10.000 wstępnie zarejestrowanych użytkowników zamówiło zestaw w przedsprzedaży 23 października, co oznacza wyprzedanie pierwszej partii tego urządzenia. W związku z tak dużym popytem postanowiono zwiększyć tempo produkcji, a Razer poinformował, że następna dostawa ma być sporo większa. Cena OSVR Hacker Development Kit wynosi 300$ wraz z dostawą, co najwyraźniej zostało uznane za przystępną cenę.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. lipa na maxa (autor: Mario2k | data: 28/10/15 | godz.: 22:35)
  Jezeli nie developerzy to chyba gimbusy kupowaly sprzet zeby powiesic na scianie .
  Za rok jak sie ustandaryzuja mozna bedzie o czyms taki m pomyslec.


 2. dlatego wlasnie nie dylko developerzy (autor: faf | data: 29/10/15 | godz.: 10:05)
  jesli sprzet ma dużo ludiz to developer ruszy zadek bo ma rynek - to szansa dla mniejszych lub indywidualnych developerow

  i uwazaj - gimbusiarz ma od cholery czasu - w przerwie miedzy fejsem a GTA moze strzelic jakis soft :P


 3. ummm (autor: Mario2k | data: 29/10/15 | godz.: 12:20)
  Niema takiej opcji żeby jakiś konkretny soft wyszedł pod VR w ciągu 10 misie wiec po co komu normalne mu taki headset ..? Chyba tylko na pokaz kolegom z gimnazjum. Za rok może ciut więcej jak się jakiś standard zarysu pewnie sam pomyślę o VR tylko musi być sens jakiś BF4 albo FC5 może to kiedyś obsłuży.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.