Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 28 października 2015 
    

Problemy z Nexusem 5X


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:15
Niedawno zaprezentowane nowe smartfony Google, znane pod nazwami Nexus 6P i 5X stały się obiektem narzekań użytkowników. Nie są to urządzenia bynajmniej tanie, więc głosy krytyki ze strony pierwszych nabywców dają trochę do myślenia.
Niektórzy użytkownicy Nexusa 5X narzekają, że w ich smartfonach wyświetlany obraz ma wyraźnie żółty odcień. Problem wywołał dużo szumu na Reddicie, gdzie stwierdzono, że nie jest to wina indywidualnego postrzegania kolorów, a wada wyświetlacza.

Po kilku reklamacjach Google oficjalnie uznał, że niektóre smartfony Nexus 5X mają problem z żółtym ekranem. Użytkownik, który zauważy wspomnianą usterkę może bezpłatnie wymienić go na urządzenie bez tej wady. Musi tylko skontaktować się z Google, gdzie zostanie powiadomiony, jak ma dalej postępować.
Google nie podał, co jest przyczyną występowania tej usterki. Podobny problem występował także w pierwszych seriach Nexusa 4 i 5, jednak samoczynnie znikał po około tygodniu używania urządzenia. Prawdopodobnie wynika to ze specyfiki klejenia warstw wyświetlacza i całkiem możliwe, że podobna sytuacja zaistniała i w przypadku Nexusa 5X.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.