Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 28 października 2015 
    

Smartfon Samsunga ze składanym ekranem już w styczniu?


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:23
Już styczniu Samsung pokaże światu pierwszy smartfon ze składanym ekranem. Z kolei serwis SamMobile podał w jakich krajach nowy produkt, znany dotąd jako Project Valley będzie dostępny.
Według tej informacji, składany smartfon Project Valley, znany też jako SM-G929F, będzie miał parametry techniczne zbliżone do przedstawionego w sierpniu Samsunga Galaxy S6 Edge +, odróżniać zaś będzie się unikalnym wyświetlaczem, który może przybrać kształt litery V. Będzie on do kupienia w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Korei Południowej, Irlandii, Polsce, Francji i niektórych krajach skandynawskich. Należy zwrócić uwagę, że samo urządzenie oraz jego sprzedaż będzie czymś w rodzaju eksperymentu, więc nie należy się spodziewać ani niskich cen, ani też masowej dostępności tego smartfona.

Oczywiście zarówno cena jak i specyfikacja tego gadżetu nie została jeszcze podana. Wydaje się jednak, że powinno to nastąpić już niebawem, wszak styczeń już coraz bliżej.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.