Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 3 listopada 2015 
    

Modularna mysz dla graczy – ROCCAT Kiro


Autor: DYD | 21:28
(4)
ROCCAT, producent sprzętu dla graczy przedstawił dziś nową modularną mysz, Kiro. Dzięki wymiennym bocznym częściom, Kiro można w ciągu kilku chwil dostosować do prawej i lewej dłoni – w zależności od potrzeb graczy. W środku myszy znalazł się sensor Pro-Optic R2 oraz procesor Turbo Core V2 32-bit MCU. Światowa premiera Kiro została przewidziana na 27 listopada bieżącego roku. Sugerowana cena wyniesie 219 złotych. Do myszy Kiro dołączono 4 wymienne boczne części – z dwoma przyciskami oraz płaskie. Dzięki temu gracz może od razu po wyjęciu z pudełka dostosować mysz do swoich potrzeb. Podczas projektowania myszy Kiro, ROCCAT nie szedł na żadne kompromisy.

W finalnym produkcie zastosowano: przełączniki pod przyciskami marki OMRON, wytrzymałą rolkę 2D Titan Wheel oraz unikalną, miękka w dotyku powierzchnię, stworzona przez inżynierów ROCCAT, która neutralizuje pocenie się dłoni.

Jakość można znaleźć również w środku myszy, gdzie umieszczono precyzyjny sensor Pro-Optic R2 z natywnymi DPI na poziomie 2000, które dzięki funkcji Overdrive można podwoić do 4000. Stabilność zapewni zaawansowany procesor Turbo Core V2 32-bit MCU.

Darmowe oprogramowanie Swarm pozwoli na zmianę koloru i trybu podświetlenia w Kiro. Użytkownicy mają do wyboru 16.8 miliona barw. Oprogramowanie Swarm to część filozofii firmy ROCCAT – “Future Ready”. Pozwala ono na połączenie produktów ROCCAT w jeden system, którym gracz może zarządzać w łatwy i intuicyjny sposób z poziomu jednej aplikacji.
Światowa premiera Kiro odbędzie się 27 listopada bieżącego roku. Sugerowana cena urządzenia wyniesie 219 złotych.
(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Stabilność zapewni zaawansowany procesor Turbo Core V2 32-bit MCU (autor: RusH | data: 4/11/15 | godz.: 02:26)
  czyli $3 stm32.. nie ma to jak przedrukowanie pr belkotu

  boczne klawisze jakos strasznie dalego w tyle, nie wiem czy to bedzie wygodne


 2. Zgadzam się z przedmówcą (autor: konto_usuniete | data: 4/11/15 | godz.: 06:25)
  Boczne klawisze to jakaś porażka - 95% myszy tak ma i to jest chore - trzeba złamać kciuka w dodatkowym miejscu aby z nich korzystać

 3. @ArekWp (autor: kombajn4 | data: 4/11/15 | godz.: 09:35)
  Nie wystarczy trzymać myszkę do połowy prawie samymi palcami lol. Ja po prostu przypuszczam że te myszki to projektuje jakaś babka z bardzo małymi dłońmi. Ewentualnie kosmita i on faktycznie ma dodatkowy staw w kciuku :)

 4. pomysł fajny (autor: GULIwer | data: 5/11/15 | godz.: 13:25)
  z tymi zamiennymi bokami, ale czemu wszędzie boczne przyciski są przód-tył a nie góra-dół jak w moim M$ X8, znacznie wygodniejsze rozwiązanie.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.