Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 4 listopada 2015 
    

Qualcomm zdementował pogłoski o przegrzewaniu się Snapdragona 820


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 19:37
(1)
Z informacji, które pojawiały się na temat nadchodzącego flagowca Samsunga, czyli Galaxy S7, wynikało, że koreański producent natknął się na problem nadmiernej ilości ciepła wydzielanego przez użyty w tej wersji swojego smartfona SoC Snapdragon 820. Samsung próbuje sobie z tym poradzić za pomocą ciepłowodów oraz modyfikacji oprogramowania sterującego przegrzewającym się układem. Tymczasem Qualcomm zdementował pogłoski o przegrzewającym się Snapdragonie 820.

Według serwisu GSMArena, Qualcomm poinformował, że Snapdragon 820 nie ma problemów z nadmiernym wydzielaniem ciepła i spełnia wszystkie zakładane wymagania projektowe.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. powtórka z zeszłego roku? tylko numerek o dychę większy (autor: Sławekpl | data: 5/11/15 | godz.: 15:47)
    i tak Samsung da Exy do swoich fonów, przecie to oczywiste, japko u nich mniej bierze układów to mogą produkować więcej swoich
    zagrywka dla hamerykanów - próbowaliśmy ale układ za gorący i nie mamy wyjścia jak dać swój, a tak chcieliśmy dać na hamerykański rynek fona z hamerykańskim układem :P


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.