Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 5 listopada 2015 
    

Trochę o nowych iPhone


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:04
(2)
Według serwisu AppleInsider, na początku przyszłego roku Apple zaprezentuje nowego 4-calowego iPhone w metalowej obudowie, który przypominać będzie iPhone 5s. Otrzyma SoC A9, jednak nie zostanie wyposażony w znaną z iPhone 6s i 6s Plus funkcję 3D Touch. Nowy smartfon Apple ma być przeznaczony dla osób poszukujących tańszego urządzenia mniejszego gabarytowo.
Produkcją tej wersji iPhone ma się zająć oczywiście Foxconn. Apple chce do końca przyszłego roku sprzedać 20-30 mln sztuk tej wersji iPhone.

Następca obecnej generacji smartfonów Apple oznaczony liczbą "7" ma się pojawić w dwóch wersjach w trzecim kwartale 2016 roku. Będzie on oparty na SoC A10. Istotną zmianą od tej pory ma być zróżnicowanie obu wersji iPhone nie tylko wielkością ekranu, ale i też ilością użytej pamięci RAM. Tak więc 4,7-calowy iPhone 7 będzie posiadać 2 GB pamięci RAM, a jego 5,5-calowa wersja 7 Plus 3 GB pamięci RAM.
AppleInsider podał także, że premiera iPhone 7 może nastąpić wcześniej niż się tego spodziewamy. Wynika to z nie najlepszej sprzedaży obecnych wersji smartfona, dlatego też premiera jego następcy może nastąpić wcześniej niż we wrześniu przyszłego roku.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Samsung przyspieszył wydanie Galaxy 7 (autor: Sławekpl | data: 7/11/15 | godz.: 11:00)
    to nic dziwnego że japko zrobi podobny ruch ;)
    ciekawy to będzie pojedynek gdyż według zapowiedzi S7 ma być tańsze od S6 o 10%, plusem ma być nowy aparat 23 mln z Z5 Sony, będzie pewnie lepiej oprogramowany i zdjęcia będą ładniejsze, jaśniejsze i mniej zaszumione niż na tej samej matrycy w Z5 :P


  2. czyli dokładnie (autor: Apollo129 | data: 10/11/15 | godz.: 15:37)
    celują w kobiety i dzieci.
    A to APPLE zgniłe no.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.