Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 6 listopada 2015 
    

Apple sprzedał około 7 milionów inteligentnych zegarków


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:42
(1)
Prezes Apple, Tim Cook, już jakiś czas temu odmówił podania informacji na temat wielkości sprzedaży inteligentnego zegarka Apple Watch. Mimo tego pojawiły się informacje pochodzące z od podmiotów zajmujących się analizą rynku, które pozwalają na pewną orientację w tym temacie.
Według analityków firmy badawczej Canalys, jak podaje serwis AppleInsider, od chwili rozpoczęcia sprzedaży Apple Watch w kwietniu tego roku sprzedał się do chwili obecnej w ilości około 7 milionów sztuk. Jest to ilość znacznie przekraczająca sprzedaż każdego innego konkurencyjnego produktu. Dla porównania inteligentny zegarek Pebble Time Steel, zgodny zarówno z Androidem jak i z iOS, sprzedał się w ostatnim kwartale w ilości 200 tysięcy sztuk.

Według czerwcowych prognoz analityków Canalys, w drugim kwartale, czyli pierwszym kwartale sprzedaży, Apple sprzedał 4,2 mln sztuk swoich zegarków. Jak widać przez cztery następne miesiące sprzedało się niespełna 3 miliony tych gadżetów.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Inteligencja zegarka jest (autor: Duke Nukem PL | data: 9/11/15 | godz.: 19:50)
    tożsama ze średnią inteligencji: zespołu programistów, księgowych, marketingowców, analityków rynku dla zombie'idów oraz sprzedawców kredytów na procent dla tychże zombie'idów.
    Jeśli nie zmieni się zależność od sprzedawców kredytów dla zombie'idów to żadne zmiany na lepsze nie nastąpią. Więc z czym do ludzi? Znaczy: z czym do zombie'idów?


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.