Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 6 listopada 2015 
    

Nowe informacje o PlayStation VR


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:48
(1)
Od jakiegoś już czasu wiadomo, że handlowa nazwa gogli wirtualnej rzeczywistości Sony, znanych wcześniej jako Project Morpheus to PlayStation VR. Japoński producent, co prawda nie wyjawił zbyt wielu informacji o tym ciekawym urządzeniu, wiadomo było jedynie, że jego cena będzie zbliżona do konsoli PS4.
Według ostatnio ujawnionych informacji, PlayStation VR będzie wyposażony w ekran OLED o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i o przekątnej 5,7", z częstotliwością odświeżania wynoszącą 120 Hz. Kąta widzenia ma wynosić blisko 100 stopni. Dźwięk 3D mają zapewnić wbudowane głośniki, zaś pozycjonowanie w przestrzeni zapewni akcelerometr, żyroskop oraz zestaw dziewięciu czujników optycznych. Prawdopodobnie gogle będą rozpoznawać gesty przestrzenne i posiadać złącza USB i HDMI.

Według Sony, prace nad PS VR są już praktycznie na ukończeniu, jednak jest jeszcze za wcześnie, aby podać jakiekolwiek dane odnośnie ceny i terminu dostępności na rynku. Z innych informacji wynika, że kupić nowe urządzenie Sony będziemy mogli w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: power | data: 9/11/15 | godz.: 16:50)
    Nadal brak jest najwazniejszej informacji czy VR bedzie wspolpracowac tylko z PS4 (jak to bylo zapowiedziane na samym poczatku) czy moze zmienia zdanie i pozwola uzywac urzadzenia z PC i innymi sprzetami z HDMI.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.