Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 9 listopada 2015 
    

Kilka nowości Razera


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:50
(1)
Firma Razer wprowadziła na rynek mysz do gier Naga Chroma oraz utrzymane w stylu nadchodzącej strzelanki FPS Blizzarda o nazwie Overwatch klawiaturę, mysz i mousepad. Wszystkie zaprezentowane urządzenia obsługują technologię dynamicznego podświetlenia w 16.8 mln kolorów o nazwie Chrome. Oczywiście użytkownik może to skonfigurować po swojemu, np, ustawiając pulsujące lub zmieniające się cyklicznie kolory.
Mysz Razer Naga Chroma jest przeznaczona przede wszystkim do fanów gier MMO. Posiada ona precyzyjny czujnik laserowy o wysokiej rozdzielczości Razer G5 osiągający 16 000 dpi. Według Razera rozdzielczość tę można regulować z dokładnością do 1 dpi, co znacznie przekracza będące obecnie standardem 50 dpi.

Mysz przeznaczona jest dla osób praworęcznych. Pod kciukiem użytkownik znajdzie blok konfigurowalnych 12 klawiszy. Łącznie urządzenie posiada 19 programowalnych przycisków. Mysz do komputera podłączymy kablem USB od długości 2.1 m. Częstotliwość próbkowania wynosi 1000 Hz, a czas reakcji 1 ms. Maksymalna prędkość przesuwu wynosi 5,3 m/s, maksymalne przyspieszenie 50g, wymiary 119x75x43 mm, masa 135 g. Kupić ją będziemy mogli jeszcze w tym miesiącu za jedyne 100 euro.
Linia produktów Razera inspirowana grą Overwatch została opracowana we współpracy z Blizzard Entertainment. Obejmuje ona mysz DeathAdder Chroma, klawiaturę BlackWidow Chroma i podkładkę pod mysz Goliathus Extended, które swoim wyglądem nawiązują do tej mającej pojawić się w przyszłym roku gry. Podświetlenie klawiatury jest skomunikowane z grą i może przybierać różny kolor w zależności od sytuacji w grze.
Mysz kupimy za 100, klawiaturę za 220, a podkładkę za 43 euro.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Razer ? Nie dziękuje... (autor: InsaneInMe | data: 12/11/15 | godz.: 19:40)
    ... badziew i tandeta.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.