Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 9 listopada 2015 
    

Słuchawki z "polimorficznymi" wkładkami


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:09
(1)
Wkładka w słuchawkach dousznych jest ich bardzo ważnym elementem. Od niej zależy komfort użytkownika jak i też jego odizolowanie od odgłosów otoczenia. Kluczowa jest tu jest wielkość, gdyż zbyt mała nie będzie stanowić skutecznej zapory przez niepożądanymi odgłosami, zbyt dużą z kolei trudno będzie pewnie umiejscowić w kanale usznym. Najlepiej spełniają swoją rolę wkładki zrobione na podstawie odlewu kanału usznego użytkownika, lecz ich wykonanie wiąże się ze sporymi kosztami.
Nic więc dziwnego, że firma Revols chce zebrać na Kickstarterze ponad dwieście tysięcy dolarów na opracowanie bezprzewodowych słuchawek, które dostosowują się do indywidualnego kształtu ucha użytkownika. Wkładki tych słuchawek są wypełnione specjalnym żelem, a ich dopasowanie trwa tylko 60 sekund.

W słuchawkach zastosowano membrany japońskiej firmy Onkyo. Na jednym ładowaniu mogą one pracować do ośmiu godzin. Dla tych, którzy zdecydują się wesprzeć projekt na Kickstarterze słuchawki będą po 199$, dla pozostałych po 300$.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. a dla tych co zdecydują się zaczekać (autor: Sławekpl | data: 12/11/15 | godz.: 20:03)
    to za rok czy dwa będą po 29,99$ :P

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.