Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 13 listopada 2015 
    

Synology Router RT1900ac


Autor: DYD | 14:19
(6)
Firma Synology znana głównie z wysokiej jakości serwerów NAS, wprowadza produkt znowej kategori. RT1900ac to bezprzewodowy router, który oferuje zaawansowane narzędzia sieciowe, bogate dodatkowe pakiety oprogramowania oraz przyjazny interfejs użytkownika. Router działa z systemem operacyjnym Synology Router Manager (SRM), wyposażonym w profesjonalne narzędzia sieciowe w cenie przyjaznej konsumentom. Warstwa aplikacji QoS (Quality of Service) pozwala monitorować i kontrolować wykorzystanie przepustowości nie tylko dla urządzeń, ale także poszczególnych aplikacji. Wyposażony w ogromną bazę danych nieodpowiednich stron internetowych, filtr sieciowy bazujący na DNS i Ochrona rodzicielska pozwalają właścicielom firm lub rodzicom blokować tysiące stron i tworzyć harmonogramy dostępu do sieci dla podłączonych urządzeń za pomocą kilku kliknięć.

Z bogatym wyborem dodatkowych aplikacji dostępnych w Centrum Pakietów firmy Synology, użytkownicy mogą pobrać pakiety i przekształcić Synology Router RT1900ac w serwer VPN, serwer RADIUS, serwer DNS, centrum pobierania działające 24/7 i serwer multimediów dla swoich domów lub biur.

Przypominający pulpit interfejs oferuje użytkownikom płynny i intuicyjny sposób zarządzania siecią oraz ustawieniami sieci bezprzewodowej. Ponadto, aplikacja DS router dla urządzeń z systemem Android i iOS pozwala monitorować i zmieniać ustawienia Synology Router RT1900ac z dowolnego miejsca.

Oprócz standardowych czterech gigabitowych portów LAN, Synology Router RT1900ac jest wyposażony w trzy regulowane anteny dalekiego zasięgu i najnowszy standard sieci bezprzewodowej 802.11ac, co pozwala na transfer z prędkością do 1900 Mbps. Synology Router RT1900ac jest również wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,0GHz dla sprawnego działania, nawet gdy podłączonych jest wielu klientów. Port USB 3.0 i slot na kartę SD (SDXC) mogą być używane do podłączenia zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, co pozwala użytkownikom dzielić się z innymi swoimi treściami cyfrowymi, przekształcając Synology Router RT1900ac w NAS. Wsparcie modemów USB 3G/4G pozwala użytkownikom w regionach o mniej dostępnej infrastrukturze sieci przewodowych stworzyć w pełni funkcjonalny bezprzewodowy hotspot.
Dostępność

Synology Router RT1900ac jest już dostępny w wybranych krajach (w tym w Polsce), a wkrótce także w innych. Sugerowana cena dla klienta końcowego wynosi około 650 zł.


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Port USB 3.0 (autor: RusH | data: 13/11/15 | godz.: 15:05)
  jesli to usb 3.0 wyciaga >100MB/s to jest to ciekawa propozycja

 2. nie ma 100MB/s (autor: myszon | data: 13/11/15 | godz.: 20:15)
  Nie ma chyba na rynku routera, który tyle wyciągnie.

  http://www.shadowandy.net/...view-using-as-nas.htm

  Up 41.5 MB/s
  Down 67.5 MB/s

  czyli całkiem rozsądnie jak na router.


 3. Porty (autor: Golem | data: 13/11/15 | godz.: 23:38)
  Plastikowe porty świadczą o typowo amatorskim sprzęcie.
  Za tą cene można wiele lepsze rozwiązania dostać.


 4. RusH - bez przesady (autor: PeterMac | data: 15/11/15 | godz.: 01:07)
  wyniki po USB sa rewelacyjne i tak, jakby mial jeszcze dwa porty usb jeden do print serwera i wbudowany modem ADSL/VDSL bylby perfekt.

 5. 1GHz, dwa rdzenie, 256MB ramu (autor: TeXXaS | data: 17/11/15 | godz.: 19:17)
  No nie wiem... Znaczy - sam routing - ok. Ale z tymi wszystkimi bajerami? Średnio to widzę. A przy takiej cenie - powinno śmigać, przecież za wygląd / firmę nie płacę. No, chyba że...

 6. ciekawy, jeśli przejdę na stałe łącze (autor: Sławekpl | data: 18/11/15 | godz.: 22:18)
  to może sobie go sprawię, wśród tych co patrzyłem wspierających ac ten wygląda najsensowniej,
  print serwer by się przydał ale nową drukarkę też mam w planach ;)


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.