Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 13 listopada 2015 
    

CTA ogłasza wyróżnionych w konkursie Best of Innovation Design


Autor: DYD | 14:01
Consumer Technology Association (CTA), organizator największych na świecie targów elektroniki użytkowej CES 2016, które odbędą się w dniach 6-9 stycznia 2016 roku w Las Vegas, ogłosił wyróżnienia w konkursie Best of Innovation Design. Wśród nagrodzonych znalazły się, m.in. pierścień monitorujący zdrowie użytkownika, zautomatyzowany barman potrafiący robić dowolne koktajle, wielofunkcyjny interaktywny instrument muzyczny czy samosterująca latająca kamera.

The Best of Innovation Design Awards trafiają do tych produktów, które dzięki wybitnym projektom i rozwiązaniom wyznaczają nową jakość w dziedzinie elektroniki użytkowej. Nagrody przyznawane są w 27 kategoriach obejmujących różne sektory rynku elektroniki użytkowej – od sprzętu komputerowego, poprzez urządzenia mobilne i aplikacje, po drony czy rozwiązania z zakresu smart cities. W każdej kategorii zwycięzców wyłania trzyosobowe jury. Ocenia ono zgłoszenia na podstawie wykorzystanych rozwiązań, estetyki, funkcjonalności oraz przeznaczenia produktu, a także tego, w jaki sposób zastosowane innowacje plasują go na tle konkurencji na rynku. Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostaną zaprezentowani w ramach Innovation Awards Showcase podczas CES 2016 w Las Vegas.

Produkty wyróżnione w Konkursie Best of Innovation Design w wybranych kategoriach:


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.