Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 16 listopada 2015 
    

Topowa wersja Samsunga Galaxy S7 ma posiadać ekran 4K


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:21
(2)
Dążenie do przekształcania powszechnie używanych przedmiotów w luksusowe, mające podkreślać pozycję ich posiadaczy, jest praktycznie tak stare jak ludzkość. Tak jest z samochodami, z zegarkami i z wieloma różnymi przedmiotami. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że zaczęło to zjawisko dotyczyć także i smartfonów, zresztą praktycznie od chwili ich wyodrębnienia się jako odrębnego rodzaju urządzenia. A że większa cena to także i większa marża producenta, nie brakuje zatem chętnych pragnących zarobić na ludzkiej skłonności do wyróżniania się z tłumu.

Nie powinniśmy się zatem dziwić, że Samsung ma w swoich planach limitowaną wersję swojego nadchodzącego flagowca Galaxy S7, przeznaczoną wyłącznie na rynek koreański. Ma się nazywać Galaxy S7 Premium Edition i będzie wyposażona w mocniejszy SoC Exynos 8 Octa 8890, różniącej się wzmocnionym podsystemem graficznym w stosunku do Mali-T880, posiadającego 12 jednostek wykonawczych. Nowy układ ma posiadać 14 takich jednostek, co zresztą nie jest niczym dziwnym, gdyż teoretycznie Mali-T880 może zawierać nawet 16 jednostek wykonawczych.
Większe możliwości graficzne będą niezbędne, aby komfortowe stało się korzystanie z ekranu 4K, w jaki ma być wyposażony Galaxy S7 Premium Edition. Jak to się sprawdzi w praktyce zobaczymy najdalej za pół roku.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. totalny bezsens (autor: DrLamok | data: 18/11/15 | godz.: 22:37)
    to ja poproszę telefon z ekranem 4.3 - 4.5 cala i cienką ramką, 960x540 rozdziałki (w ostateczności 1280x720 czy coś w tej okolicy) dobry aparat, sensowny oszczędny 2 jajeczny cpu, 64GB wbudowanej + slot na karty, do tego bateria która trzyma 3 dni przy umiarkowanym użytkowaniu... obudowa która nie rozpada się sama w kieszeni ani po upadku na stół z 10cm + aktualizacje minimujm przez 2 lata od premiery.

  2. może wreszcie taka rozdzielczość będzie wystarczająca (autor: Sławekpl | data: 18/11/15 | godz.: 22:40)
    do ich gogli VR
    nie wiem jak wygląda to w przypadku Galaxy S6, który ma taką samą rozdzielczość jak Note 4 ale mniejszy ekran, 5,2 kontra 5,7 cala
    na Note 4 kolorowo nie jest przez ich matryce amoled które mają mniej pikseli i piksele są widoczne dając obraz porównywalny do SD czyli około 450-500 lini


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.