Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Wtorek 17 listopada 2015 
    

Odświeżona wersja tabletu Nvidii


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:12
(2)
Mający swoją premierę latem ubiegłego roku tablet Nvidii o nazwie Shield zapowiadał się bardzo atrakcyjnie. Jako urządzenie przeznaczone dla fanów gier zapewniał niezła wydajność dzięki wykorzystaniu SoC Tegra K1. Dość szybko okazało się, że urządzenie ma niestety poważna wadę, a mianowicie skłonność do pożaru. Dlatego też producent zdecydował się ograniczyć jego podaż, jednak najwyraźniej zdołano poprawić na tyle konstrukcję tabletu, że na półkach sklepowych ujrzeliśmy jego nową wersję, oznaczoną dodatkowo K1. Podstawową różnicą w stosunku do poprzednika jest cena, gdyż zapłacimy za niego o 100$ mniej. Będziemy jednak musieli dokupić ładowarkę jak i parę innych akcesoriów dołączanych wcześniej do zestawu.

Nowa wersja tabletu posiada parametry identyczne jak starsza, czyli SoC, 2 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci masowej oraz 8-calowy ekran o rozdzielczości 1920 na 1200 pikseli. Tak samo jak w poprzedniku zastosowano dwie kamery 5-megapikselowe, Wi-Fi jak i gniazdo microSD oraz baterię o pojemności 5400 mAh. Różni się zaś innymi materiałami, z których został wykonany i nieco zmienionym designem przedniej części obudowy. Ponadto nie będą oferowane wersje z większą ilością pamięci masowej i wbudowanym modemem komórkowym.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Bez rysika (autor: GL1zdA | data: 20/11/15 | godz.: 19:14)
    pozbawiony akcesoriów, bez opcji LTE... Na mnie nie zrobili wrażenia.

  2. GL1zdA no właśnie, mogli rysik zostawić (autor: Sławekpl | data: 21/11/15 | godz.: 08:26)
    wtedy ten tab był bardziej uniwersalny jak i opcję z LTE
    teraz to oferta głównie skierowana dla graczy, co prawda rysik można dokupić ale nie można go już w tabie schować, w dedykowanym etui też zabrakło dla niego miejsca
    niższa cena ale sukcesu jakoś nie wróżę większego niż poprzednik


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.