Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 23 listopada 2015 
    

Nadchodzi smartfon biznesowy od Microsoftu


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:56
(1)
Pomimo braku sukcesów na rynku smartfonów, Microsoft nie zamierza zaprzestać produkcji nowych tego typu urządzeń. Ma też zamiar rozszerzyć rynek z komercyjnego także i na biznesowy.
Według Fudzilli, Microsoft zapowiedział, że rodzina smartfonów z mobilną wersją Windows obejmie segmenty low-end, średni i biznesowy, a także i najbardziej prestiżowy high-end. Biorąc pod uwagę, że użytkownicy biznesowi mają wysokie wymagania wobec urządzeń mobilnych, Microsoft będzie musiał się postarać i zrobić lepszy smartfon niż Google czy Apple. Wydanie takiego urządzenia zapowiedziała przedstawiciel Microsoftu, Amy Hood, na UBS Global Technology Conference.

Jaki będzie smartfon biznesowy Microsoftu nadal nie wiadomo. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że ma być to Microsoft Surface Phone, zauważony podczas testów. Spodziewano się jego prezentacji razem z Lumią 950 i 950 XL, ale tak się nie stało.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. zrobić lepszy sprzęt niż japkowy to żaden problem (autor: Sławekpl | data: 26/11/15 | godz.: 18:28)
    za to zrobić do niego oprogramowanie które spełni oczekiwania, będzie działało płynnie bez potrzeby angażowania całej mocy obliczeniowej SoC co powoduje skrócenie czasu pracy - to może być za dużym wyzwaniem dla obecnego M$

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.