Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 30 listopada 2015 
    

Nintendo chce w przyszłym roku sprzedać 10-12 mln swoich nowych konsol


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:40
Nintendo zamierza rozpocząć masową produkcję nowych konsol do gier pod koniec pierwszego kwartału nadchodzącego roku. Japońska firma planuje dostarczyć na rynek 20 milionów tych urządzeń do końca 2016 roku, jednak źródła branżowe są zdania, że dostawy te wyniosą tylko około 10-12 mln sztuk. Wiadomo też już, że nowa konsola będzie produkowana przez Foxconn Electronics Manufacturing Company, jednak przedstawiciele tej firmy nie chcieli rozmawiać o swoich klientach i zleceniach. Niemniej jednak na pewno pojawią się przecieki o tym urządzeniu właśnie z tego źródła ;)

Sprzedaż nowej konsoli Nintendo rozpocznie się w drugim kwartale 2016 roku. Elementy składowe urządzenia będą dostarczane przez Foxconn Technology, Macronix, Pixart Imaging, Coxon, Nishoku, Lingsen Precision Industries i Jentech.
Analitycy serwisu DigiTimes spodziewają się z kolei sprzedaży konkurencyjnych konsol do gier Microsoft Xbox One i Sony PlayStation 4 w przyszłym roku na poziomie odpowiednio 13 i 18 milionów sztuk. Więc jeśli Nintendo będzie w stanie sprzedać ponad 10 milionów egzemplarzy swojej nowej konsoli do gier, to z pewnością można będzie to uznać za duży sukces.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.