Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 16 grudnia 2015 
    

Będą cztery wersje Galaxy S7, każda z ekranem rozpoznającym siłę nacisku


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 20:06
(3)
Nie jest już żadną tajemnicą, że w pierwszym kwartale przyszłego roku Samsung zaprezentuje swojego topowego smartfona następnej generacji, nazwanego oczywiście Galaxy S7. Im bliżej premiery, tym więcej pojawia się pogłosek na temat tego urządzenia.
A właściwie urządzeń, gdyż pod jedną nazwą mają być sprzedawane nieco różniące się od siebie smartfony, co od jakiegoś już czasu staje się powszechną praktyką wśród producentów tego rodzaju urządzeń.

Według najnowszych plotek Samsung wypuści na rynek cztery odmiany swojego flagowca: Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S7 Edge Plus i Galaxy S7 Plus. Co ciekawe wyciek informacji nastąpił z polskiego oddziału T-Mobile, więc istnieje tu i polski wątek tej sprawy ;) Wiadomo też, że wbrew wcześniejszym informacjom w lutym trafią na rynek jako pierwsze Galaxy S7 i Galaxy S7 Plus, a nie jak wcześniej podawano Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Czas pokaże, na ile prawdziwe są te pogłoski.
Z innych źródeł dowiadujemy się o wyposażeniu nadchodzącego gadżetu Samsunga w ekran dotykowy rozpoznający siłę nacisku oraz w technologię szybkiego ładowania. Co ciekawe niektóre wersje Galaxy S7 mają być wyposażone w skaner siatkówki.
Wyświetlacze rozpoznające siłę nacisku są używane już w kilku smartfonach, dla przykładu podam tu obie wersje iPhone 6s czy Huawei Mate S i iPhone 6s, na dodatek Google planuje wprowadzić obsługę tej technologii w przewidzianej na przyszły rok nowej wersji Androida. Więc Galaxy S7 pod tym względem nie jest żadnym zaskoczeniem. Technologia szybkiego ładowania najprawdopodobniej będzie wykorzystywać złącze USB typ C, posiadające lepsze charakterystyki prądowe, ale to też nie jest już bynajmniej nowością. Wiadomo też o ulepszonej kamerze, potrafiącej pracować przy słabym oświetleniu i nie wystającą z obudowy.
Jak widać Galaxy S7 nie stanowi żadnej rewolucji względem poprzednika. Jest jak najbardziej logiczną kontynuacją dotychczasowego modelu, wyposażoną w parę nowych, mniej lub bardziej przydatnych funkcji. Jego premiera ma nastąpić w przeddzień rozpoczęcia targów MWC 2016 w lutym, a w następnym miesiącu zobaczymy nowy smartfon w sklepach.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Giray popraw ten tekst (autor: Sławekpl | data: 16/12/15 | godz.: 06:16)
  jest pełno błędów, a następnym razem nie pij jak siadasz do pisania :P

 2. Sławek (autor: DYD-Admin | data: 16/12/15 | godz.: 06:55)
  Twój wpis nic nie wnosi poza zaczepką, jak znalazłeś jakiś błąd, odnieś się do niego, a nie zaczepiasz redaktora...

 3. DYD pełno składniowych błędów (autor: Sławekpl | data: 16/12/15 | godz.: 08:20)
  bym musiał przepisać prawie cały tekst aby je wszystkie wymienić, poniżej masz konkretny jeden przykład
  nigdy nie czepiam się literówek, ortów (a tego w każdym tekście Giraya jest pełno, w tym też) tylko przekazu i tylko jeśli jest coś rażącego albo jest bez sensu napisane tak jak ten
  "dla przykładu podam tu obie wersje iPhone 6s czy Huawei Mate S i iPhone 6s" - 2x ten sam fajfon


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.