Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 17 grudnia 2015 
    

LG prawdopodobnie zrezygnuje z produkcji smartfona G Flex 3?


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:28
Prezentacje telefonów LG G Flex i G Flex 2 obywały się na dwóch ostatnich targach CES, więc logiczne byłoby założenie, że ich następca, oznaczony G Flex 3 pojawi się już w styczniu, bo wtedy właśnie odbyć się mają najbliższe targi Consumer Electronic Show. Jednak zdaniem serwisu GSMArena, opierającego się na swoich koreańskich źródłach, tak się nie stanie.

Najprawdopodobniej LG nie zaprezentuje nowej generacji swojego smartfona z zakrzywionym ekranem. Przyczyny tego nie są znane. Z drugiej strony jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, ze premiera G Flex 3 została przesunięta na marzec. Jeżeli smartfon ostatecznie pojawi się na rynku, będzie posiadał ekran o rozmiarze 6 cali i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, z SoC Snapdragon 820 i metalową obudową.
Pojawiają się też pogłoski o premierze flagowca LG G5 w kwietniu przyszłego roku, zaś w drugiej połowie 2016 r. ma się pojawić następca przyszłego roku, a w drugiej połowie roku zostanie przedstawiony następca LG V10.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.