Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 18 grudnia 2015 
    

Nadchodząca nowa generacja iPad'a Air nie otrzyma 3D Touch


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 16:23
(1)
W marcu przyszłego roku ma zostać zaprezentowany następca 9.7-calowego tabletu iPada Air 2. Jak donosi serwis Apple Insider, który z kolei powołuje się na KGI Securities, nowy tablet pojawi się razem z 4-calowym iPhone 6c i prawdopodobnie drugą generacją inteligentnego zegarka Apple Watch.

Najprawdopodobniej nowy iPad nie zostanie wyposażony w ekran rozpoznający silę nacisku. Jest to związane z dość skomplikowaną produkcją tego rodzaju podzespołów, przez co produkcja większych ekranów wyposażonych w technologię 3D Touch jest droga i jednocześnie zbyt mała w stosunku do potrzeb. Tablet Apple z takim ekranem pojawi się dopiero w 2017 roku.
Najprawdopodobniej iPad "Air3" będzie oparty na SoC A9X lub A10, będzie też obsługiwał rysik Apple Pencil i klawiaturę Smart Keyboard.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. no tak, zamiast mieć 200% marży (autor: Sławekpl | data: 21/12/15 | godz.: 15:42)
    musieli by zejść do 150%, a to się nie opłaca, lepiej się wykręcić sianem ...
    ciekawe że kilka lat wcześniej producenci tabów i lapów to w dużych ekranach wprowadzili i było w akceptowalnej cenie hmm...


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.