Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 18 grudnia 2015 
    

Android 6.1 może pojawić się w czerwcu przyszłego roku


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 16:25
(2)
Pomimo faktu, że Androida 6.0 Marshmallow otrzymało tylko kilka urządzeń mobilnych, deweloperzy już pracują nad wersją 6.1. Jego nazwa nie ulegnie zmianie i dalej będzie się nazywać Marshmallow. Co prawda nie jest jeszcze do końca jasne, czy będzie to Android N, o którym informacje pojawiły się niedawno, czy też tą literą będzie oznaczona wersja Androida, która zostanie zaprezentowana w dalszej przyszłości. Powinniśmy dowiedzieć się o tym niebawem.

Niezależnie od tego, czym jest w rzeczywistości wersja 6,1, jego twórcy postarali się wzmocnić bezpieczeństwo systemu i usunąć wykryte błędy. Które co prawda zostały w większości wyeliminowane w wersji 6.0.1, ale najwyraźniej nieco ich jeszcze musiało pozostać. Dotyczy to zwłaszcza możliwości uruchomienia złośliwego oprogramowania bez wiedzy użytkownika, które istnieją w 6.01. Premiera Androida 6.1 ma nastąpić w czerwcu przyszłego roku na konferencji Google I/O.
Choć nie wiadomo do końca, czym ma być Android N jak i też nieznana jest data jego premiery, to prawdopodobnie pojawi się on jeszcze w 2016 roku.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. zamiast zmniejszyć częstotliwość i bardziej dopracować (autor: Sławekpl | data: 21/12/15 | godz.: 15:47)
  wersję to oni tłuką kolejne numerki wrrr
  a później się dziwią fragmentacji rynku, przydałaby się jakaś realna konkurencja dla andka, W10m nią nie jest, lis się wycofał, ubuntu też właściwie nie ma niczego sensownego, CM skumał się z M$
  chyba prędzej się doczekamy fonów które będą jak komputery, na x86


 2. Konkurencja dla andka? Hm (autor: MacLeod | data: 21/12/15 | godz.: 17:46)
  Nie jestem fanem japka i ich polityki jak wiadomo:) Ale jezeli chodzi o optymalizacje osa pod hardware, androjt jest daleko w dupie.
  Nabylem ostatnio dla odmiany tablet od amejzinkow (telefon mam na robocie i tak zostanie) i mimo teoretycznie slabszych podzespolow od poprzedniego jest o niebo wydajniejszy, responsywnosc i "filink" bez porownania. Po prostu czuc ze tu jest wszystko wykorzystane na maksa, a androjtowi nawet 8 rdzeni malo... mimo ze powinny sie opalac.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.