Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 22 grudnia 2015 
    

W lutym spadnie cena BlackBerry Priv?


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:25
(2)
W listopadzie pojawił się na rynku pierwszy smartfon BlackBerry z systemem Android. Mimo swojej wygórowanej ceny ciekawie wykonane urządzenie straszyło ceną, wysoką nawet przy parametrach tego gadżetu. Co prawda ze względu na ograniczone dostawy na rynku nie było widać nadmiaru tych smartfonów, jednak cena jakby nie było, nie zachęcała do kupna. Miłośnicy wyrobów kanadyjskiej firmy dostali jednak pod choinkę miłą wiadomość. Według serwisu PhoneArena niebawem ma nastąpić obniżka ceny tego urządzenia.

Niedawno prezes BlackBerry, John Chen dał do zrozumienia, że cena tego smartfona spadnie. Ma się to stać w czasie targów MWC 2016 w Barcelonie, z tą uwagą że chodzi tu o czas a nie o miejsce. Dokładniej jego wypowiedź brzmiała, że w czasie tych tagów jest wiele premier nowych urządzeń i jest to dobry czas na obniżkę cen starych, na dodatek w tym czasie Priv przejdzie z segmentu urządzeń flagowych do segmentu średniego.
Nie wiemy jednak, jak duża będzie to skala obniżki. BlackBerry w ostatnim czasie zdołał poprawić swoje wyniki finansowe, dzięki czemu obniżka może być nieco większa. Jak bardzo nowy smartfon przyczynił się do tego, dowiemy się w raporcie BlackBerry za IV kwartał.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. obecnie cena zaczyna się od 3300 zł (autor: Sławekpl | data: 24/12/15 | godz.: 08:58)
    jestem ciekaw do jakiego poziomu zejdą, parametrami ten fon się specjalnie nie wyróżnia, za to konstrukcję ma ciekawą

  2. zatrudnijcie korektora albo chociaż czytajcie dwa razy (autor: jabolmax | data: 26/12/15 | godz.: 18:50)
    Mimo swojej wygórowanej ceny ciekawie wykonane urządzenie straszyło ceną

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.