Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 23 grudnia 2015 
    

Latający aparat GoPro potrafi robić zdjęcia panoramiczne


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 09:27
Do początku przyszłego roku pozostaje tylko kilka dni, a więc niebawem zaczną się targi CES 2016 w Las Vegas, podczas których zaprezentowanych zostanie wiele nowości z zakresu elektroniki użytkowej. Być może z tego powodu firma GoPro stara się rozbudzić zainteresowanie swoim BSL o nazwie Karma, posiadającym zaawansowaną kamerę do filmowania z powietrza.

Serwis theverge.com, powołując się na wypowiedzi dyrektora generalnego GoPro, opisał bliżej możliwości kamery tego BSL. Potrafi ona wykonywać nie tylko zdjęcia, ale i filmy panoramiczne z kątem widzenia 360 stopni. Biorąc pod uwagę, że pojawia się coraz więcej rozwiązań wykorzystujących możliwości zdjęć panoramicznych, umożliwiających niemal "zanurzenie" się w ujęciu za pomocą rzeczywistości wirtualnej, obecność takich kamer na rynku można uznać za w pełni uzasadnioną. W tym celu też GoPro kupił firmę Kolor, która opracowała technologię automatycznego "sklejania" obrazów z kamery o kącie widzenia 360 stopni.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.