Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 29 grudnia 2015 
    

HP wypuści smartfon z Windows 10


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:43
Benchmark GFXBench po raz kolejny zdemaskował zamiar wprowadzenia na rynek nowego smartfona. Tym razem dotyczy to HP, a więc firmy raczej nie kojarzonej z tego rodzaju urządzeniami. Dla usprawiedliwienia można dodać, że będzie to urządzenie z Windows 10, a więc bardziej pasujące do profilu produkcji HP. Co prawda początkowo powątpiewano w autentyczność tej informacji, jednak okazało się, że jest ona prawdziwa.

Potwierdził to serwis GSMArena, powołując się na swoje niemieckie źródła. Nowy smartfon ma zostać zaprezentowany na Mobile World Congress (MWC), który odbędzie się w dniach od 22 do 25 lutego przyszłego roku w Barcelonie (Hiszpania). Nie jest to jednak w 100% pewna informacja, gdyż HP jeszcze do końca nie zdecydował, kiedy odbędzie się prezentacja tego gadżetu.
Pogłoski mówią, że smartfon HP otrzyma nazwę Falcon i SoC Snapdragon 820. Wyświetlacz będzie dość duzy, bo 5.8 cala o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, 64 GB pamięci masowej, główna kamera 20-megapikseli, przednia 13-megapikseli. Produkty innych firm o podobnych parametrach noszą nazwę flagowców, czyżby więc HP chciał z nimi konkurować?


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.