Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 30 grudnia 2015 
    

Samsung rozpocznie masową produkcję pamięci Flash w technologii 14nm


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 21:36
Niedawno dowiedzieliśmy się o planach Samsunga dotyczących produkcji pamięci typu NAND Flash w zaawansowanej technologii 1x-nano (18 nm) już od początku przyszłego roku. Jest to niezbędne, aby zachować rentowność w obliczu ciągle spadających cen układów pamięci tego typu i utrzymać udział w rynku. Z kolei serwis SamMobile poinformował, że w pierwszej połowie 2016 roku Samsung rozpocznie masową produkcję układów NAND Flash w technologii 14 nm.

Szczegółowe informacje na temat użytych metod produkcji tych pamięci Samsung ma zamiar przedstawić na międzynarodowej konferencji ISSCC, która odbędzie się 31 stycznia.
Jedną z głównych zalet NAND Flash wykonanych w procesie 14nm jest niższy koszt produkcji z uwagi na zmniejszenie o 12,5% powierzchni układów w porównaniu z technologią 16nm. Co więcej układy te są szybsze pod względem ilości operacji odczytu i zapisu, ponieważ spada liczba błędów transmisji. Ciekawe tylko jak się ma sprawa trwałości nowych układów?

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.