Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 4 stycznia 2016 
    

Lenovo przyłączył się do Project Tango


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 23:30
(1)
O tym, że Google planuje wyposażenie urządzeń mobilnych w ciekawą funkcjonalność, umożliwiającą skanowanie przestrzenne, wiadomo już od około roku. Innowacja nosi nazwę Project Tango i polega na wyposażeniu tych gadżetów w skanery 3D, co prawda proste i tanie, ale umożliwiające przeniesienie do urządzenia w miarę poprawnych danych przestrzennych. Wszystko to na dodatek ma odbywać się w czasie rzeczywistym. Co prawda do tej pory nie udało się zmniejszyć niezbędnych elementów na tyle, aby się dało je zmieścić w smartfonie, niemniej jednak rozwiązanie to musi być uważane za przyszłościowe, skoro zainteresowanie tą technologią wyraziły takie firmy jak Intel, Qualcomm, LG, Nvidia. Okazuje się też, że i Lenovo jest zainteresowany zastosowaniem w swoich produktach nowych rozwiązań Google.

7 stycznia, czyli za kilka dni, odbyć się ma wspólna konferencja Lenovo i Google, na której dowiemy się o perspektywach wykorzystania wspomnianych rozwiązań w urządzeniach mobilnych, pozwalających im "zobaczyć świat tak samo jak jest on postrzegany przez ludzi". Całkiem możliwe, że Lenovo pracuje nad smartfonem wykorzystującym technologię Project Tango, lub innym urządzeniem mobilnym wykorzystującym to rozwiązanie. Chodzą nawet pogłoski, że może być ono sprzedawane pod marką Motorola. Jak jest w rzeczywistości dowiemy się już w najbliższy czwartek. 
    
K O M E N T A R Z E
    

  1. jeśli będzie do tego odpowiedni soft (autor: Sławekpl | data: 5/01/16 | godz.: 12:54)
    to może być ciekawe
    mnie by się przydało do zaplanowania umeblowania :)


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.