Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 18 stycznia 2016 
    

Rzut oka na nową bransoletkę fitness Samsunga


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:26
W listopadzie zeszłego roku pojawiła się informacja, że Samsung przygotowuje się do premiery niedrogiej bransoletki fitness oznaczonej symbolem SM-R150. Teraz pojawiły się pierwsze zdjęcia tego gadżetu.
Serwis SamMobile otrzymał ze swoich źródeł pierwsze zdjęcia bransoletki fitness SM-R150, która wygląda bardzo podobnie do wcześniej zaprezentowanego inteligentnego zegarka Samsunga Gear S2. Prawdopodobne jest wyposażona w ten sam ekran i obracającą się okrągłą część obudowy, co Gear S2.

Samsung SM-R150 prawdopodobnie będzie wykorzystywać ten sam nowy bioprocesor Samsunga, który znalazł zastosowanie w prototypie urządzenia S-Patch, określanego jako "osobisty lekarz", zaprezentowanego na początku stycznia na targach CES 2016. SM-R150 ma posiadać czujnik tętna i będzie w stanie monitorować aktywność fizyczną użytkownika, liczyć kalorie, śledzić zużycie wody i mierzyć ilość tkanki tłuszczowej.
Niestety, informacje na temat ceny i daty premiery Samsunga SM-R150 nie są jeszcze znane.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.