Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 18 stycznia 2016 
    

Przedsprzedaż Oculus Rift idzie lepiej niż przewidywano


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:33
(1)
Ile kopii skruszono w czasie dyskusji na temat ceny detalicznej gogli rzeczywistości wirtualnej Oculus Rift tego nigdy się nie dowiemy. Urządzenie jest dostępne w przedsprzedaży w 20 krajach za 599$ lub równowartość tej sumy w walucie lokalnej. Co prawda zdaniem wielu osób ta cena jest zbyt wygórowana, jednak z wypowiedzi założyciela Oculus VR, Palmera Luckey'a, wynika, że popyt na to urządzenie przekroczył najśmielsze oczekiwania jego twórców.

Obecnie można zamówić Oculus Rift z terminem dostawy przypadającym na lipiec, a przypomnijmy, że pierwsze egzemplarze kupione w przedsprzedaży mają być dostarczone w kwietniu. Palmer Luckey zdradził, że przez pierwsze 10 minut przedsprzedaży przyjęto więcej zamówień, niż spodziewano się przyjąć w ciągu pierwszych kilku godzin. Oznacza to, że przedsprzedaż przebiega znacznie lepiej niż wcześniejsze oczekiwania, nie wiadomo jednak jak to się przekłada na konkretne liczby.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ludzie (autor: GULIwer | data: 23/01/16 | godz.: 15:43)
    za dużo kasy mają i tyle

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.