Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 19 stycznia 2016 
    

Nowa obudowa Fractal Design


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:32
Znana z produkcji dobrych obudów firma Fractal Design wprowadziła na rynek nową wersję kompaktowej obudowy Define Nano S, różniącej się od poprzednika obecnością okna bocznego. Nowy produkt przeznaczony jest do budowy systemów opartych na płytach głównych o rozmiarze mini-ITX i wykorzystuje system paneli ModuVent na górnych otworach wentylacyjnych. Oznacza to, że gdy w otworze nie jest zamontowany wentylator, może on zostać zakryty panelem, który pełni też role izolacji akustycznej.

Define Nano S posiada dwa gniazda rozszerzeń, co w przypadku płyt mini-ITX jest ilością wystarczającą, dwie zatoki dla dysków 2,5-calowych i dwie uniwersalne dla dysków 2,5/3,5-calowych. Obudowa umożliwia zastosowanie chłodzenia procesora o wysokości do 160 mm, zasilacza ATX o długości do 160 mm i karty graficznej do 315 mm. Zasilacz jest montowany w dolnej części obudowy, niemniej jednak miejsca w obudowie wystarcza nie tylko na płytę główną, ale i też na odpowiednie poprowadzenie wszystkich przewodów. To wszystko udało się uzyskać przy wymiarach obudowy wynoszących 203x344x412 mm i masie 4,6 kg.
Obudowa posiada dwa fabrycznie zamontowane wentylatory o średnicy 140 i 120mm. Znajdują się one z przodu i z tyłu, ponadto użytkownik może we własnym zakresie zamontować wentylator o średnicy 140/120mm w panelu przednim, taki sam w w panelu górnym i jeden 120 mm na dole obudowy. Opcjonalnie w panelu przednim możliwe jest zamontowanie chłodnicy cieczy chłodzącej o maksymalnym rozmiarze 280x240mm. Ponadto wszystkie otwory wentylacyjne są wyposażone w filtry przeciwpyłowe.
Jeszcze musimy poczekać na ogłoszenie dostępności tej obudowy na rynku jak i też informację o jej cenie.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.