Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 20 stycznia 2016 
    

Bush Eluma - tani smartfon z Windows Mobile 10


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:40
Firma Bush z Wielkiej Brytanii oficjalnie zaprezentowała swój nowy smartfon, przeznaczony dla niezbyt zamożnego użytkownika. Jest on o tyle ciekawy, że pracuje pod kontrolą mobilnej wersji Windows 10. Nosi nazwę Eluma i posiada SoC z czterordzeniowym procesorem.

Według serwisu GSMArena, smartfon Bush Eluma jest wyposażony w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, pamięć masową 16 GB , rozszerzalną dzięki slotowi na kartę microSD (do 128GB), dwie kamery, z których główna posiada 8-megapikselową matrycę światłoczułą, a przednia 5-megapikselową. Nie wiadomo natomiast nic o wielkości pamięci RAM. Za autonomiczność nowego urządzenia odpowiada bateria o pojemności 2100 mAh. Z innych funkcji tego smartfona warto wymienić 4G LTE i Dual SIM.
Bush Eluma posiada obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego o wymiarach 142x72x8,2 mm i waży 152g. Potencjalnemu klientowi dano możliwość wyboru pomiędzy czarną i białą wersją urządzenia. Smartfon kosztuje bez umowy z operatorem 79.95 funtów.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.