Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 21 stycznia 2016 
    

Smartfon Huawei P9 ukaże się w czterech wersjach


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:27
Huawei ma zaprezentować najprawdopodobniej w marcu swój nowy topowy smartfon. Okazuje się, że urządzenie noszące nazwę P9, będzie dostępne w czterech różnych wersjach. Tak przynajmniej twierdzi serwis GSMArena.
Oprócz standardowego P9 pojawić ma się także i tańszy P9lite, P9max z większym ekranem oraz jeszcze jedna wersja, której nazwy jeszcze nie znamy. Różnić się on będzie od wersji standardowej nieco większym ekranem i ilością pamięci RAM, jak i też 12-megapikselowym aparatem głównym wyposażonym w dwa obiektywy.

Wiadomo też, że żadna z czterech wersji Huawei P9 nie zostanie zaprezentowana na targach MWC 2016, które odbędą się pod koniec lutego w Barcelonie. Najprawdopodobniej ich premiera nastąpi na osobnej konferencji Huawei w marcu. Co ciekawe, żadna z odmian nowego flagowca Huawei nie będzie posiadać ekranu QHD. Jest to świadome działanie Huawei, który unika rozwiązań ograniczających autonomiczność swoich smartfonów.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.